Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

KANCELARIA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MADOX ARTUR KOKOSZKA

ul. Racławicka 22/4 Częstochowa

Mapa

505 053...

505 053 335

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

madox.nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Madox to zespół doświadczonych doradców, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Zajmujemy się kompleksową obsługa transakcji w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji

W naszym zespole znajdują się osoby z wykształceniem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z wykształceniem prawniczym. Posiadamy Licencję Państwową nr 8793 oraz polisę ubezpieczeniową OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy również członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Usługi dodatkowe

Podejmując z nami współpracę otrzymują Państwo bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi Kancelariami Notarialnymi, rzetelnymi firmami remontowo-budowlanymi oraz projektantami wnętrz. Wykonujemy również świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych, usługowych oraz domów.

Brak ukrytych kosztów

Nawiązując współpracę z naszym biurem, Klienci zostają od razu poinformowani o wszystkich kosztach związanych z obsługą. Umowa pośrednictwa jest przejrzysta, zrozumiała dla każdego, a koszty związane z wynagrodzeniem biura nie są w żaden sposób ukryte!

Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi standardami zawodowymi oraz przepisami prawa.

Naszą wizytówką są setki zadowolonych Klientów rekomendujących nas swoim znajomym i rodzinie. NASZA PRACA TO NASZA PASJA.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

58

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia KANCELARIA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MADOX ARTUR KOKOSZKA

Filtruj

249 000 zł51,40 m² 4 844,36 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 , położone na 9 piętrze w wieżowcu, w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł6 340 m² 77,13 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 6340 m2 , położoną w Blachowni przy ulicy Malickiej. Teren składa się z dwóch...

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 685 m² 109,20 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1 685 m , położona w Blachowni przy ul. Malickiej. Nieruchomość ma regularny, prostokątny...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 40 m2 , położone na drugim piętrze w nowym bloku przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 004 555 zł6 036 m² 332,10 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 6036m 2 , zlokalizowany w Częstochowie w rejonie ul. Kontkiewicza, składający się...

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł362 m² 3 812,15 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 2 10 ,61m2 , zlokalizowany w miejscowości Olsztyn przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 60m2, położony na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta....

Szczegóły ogłoszenia

97,50 zł/m²40 m² 3 900 zł

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - ścisłe centrum miasta, al. Nmp Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 40...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł178,75 m² 4 749,65 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 178,75m2 , zlokalizowany w budynku wolnostojącym przy ruchliwej ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 30m2 , położone na piątym piętrze w wieżowcu...

Szczegóły ogłoszenia

43,01 zł/m²279 m² 12 000 zł

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012...

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł177 m² 5 491,53 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferujemy do sprzedaży przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 (powierzchnia całkowita 177m2) , położony w dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł2 160 m² 1 527,78 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży halę produkcyjno- magazynową o łącznej powierzchni 2160 m2 położoną na działce o powierzchni 4275 m2. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł59,40 m² 5 555,56 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Częstochowa, w dzielnicy Północ. Lokal znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 699 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 262,88m2 , zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec. Dom z 2006 roku,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł128,65 m² 4 889,23 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,65 m2 , położony na działce o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 216,20 m² 1 480,02 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej 1216,20m2 w skład którego wchodzi: budynek biurowo- usługowy...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 , położone na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł997 m² 530,59 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 997 m2, położoną w dzielnicy Grabówka. Działka ma regularny, prostokątny kształt...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł225 m² 2 884,44 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany, przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 225 m , powierzchni użytkowej 170 m2 , położony...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 440 m² 106,15 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2440 m2 , położoną w miejscowości pierzchno , w gminie Wręczyca Wielka. Wymiary...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł66,70 m² 5 622,19 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne oraz funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na wyjątkową panoramę miasta: skwer...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł91,03 m² 4 613,86 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 91,03m2 , położone na drugim piętrze w bloku w centrum...

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł306 m² 15,69 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni użytkowej 306 m2, o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjno-magazynowym położoną w dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

34,54 zł/m²376,40 m² 13 000 zł

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia usługowy budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 376,40m2 zlokalizowany w dzielnicy Grabówka w Częstochowie....

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł822 m² 156,93 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 822 m - Bukowno, gm. Olsztyn | Spokojna okolica | Media przy działce Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 822...

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 400 m² 140 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni użytkowej 1400 m2 , zlokalizowaną w miejscowości wręczyca wielka gm. Kłobuck. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł238,50 m² 7 463,31 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż - lokal handlowo-usługowy | częstochowa, ul. Krakowska | projekt na rozbudowę O ferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł715 m² 447,55 zł/m²

Anna Posyłek

Anna Posyłek

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość idealna pod...

Szczegóły ogłoszenia

335 400 zł1 118 m² 300 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1118 m2 , zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne. Działka o wymiarach 40m...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 970 m² 48,58 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- rolną o powierzchni 5970m2 (szerokość 17,5m) , zlokalizowaną w Jaskrowie przy ul. Jurajskiej....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł69,96 m² 6 003,43 zł/m²

Anna Posyłek

Anna Posyłek

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,79 m2, położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

21,88 zł/m²160 m² 3 500 zł

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek usługowy o powierzchni użytkowej 110m2 z przeznaczeniem komercyjnym (biura, usługi), zlokalizowany na skrzyżowaniu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł121,29 m² 5 268,37 zł/m²

Anna Posyłek

Anna Posyłek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferujemy do sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,29 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 363 m2, na nowo...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,95 m² 6 969,17 zł/m²

Artur Kokoszka

Artur Kokoszka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 76,69m2 , położone na pierwszym piętrze w kameralnym,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł52,48 m² 7 983,99 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,48 m2 z dostępem do własnego ogródka, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,26 m² 5 801,73 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,26 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł3 600 m² 80 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży Ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3600 m2 położoną w miejscowości Borowno w gminie Mykanów....

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł279 m² 5 372,76 zł/m²

Iwona Gola

Iwona Gola

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij